O nas

Witamy w naszych wirtualnych progach 

Domy z bali – tanie.pl. Jesteśmy firmą z tradycjami. Pasjonatami drewna i pracy w drewnienie. Czemu my? Na to pytanie można by wiele pisać, ale nie jesteśmy firmą która będzie pisała o sobie nie wiadomo ile i w jakich superlatywach. Bo nie jesteśmy firmą reklamową tylko budowlaną. Zamiast pisać i tekstem przekonywać potencjalnych klientów wolimy pokazać nasze umiejętności. Na naszej stronie znajdziecie Państwo projekty zrealizowane jak i również projekty które możemy zrealizować. Zawsze jesteś otwarci na klienta.

Czym się wyróżniamy na tle innych firm dostępnych na rynku?  Nasi pracownicy kochają drewno. Od lat pracowaliśmy poza granicami naszego pięknego Kraju! Teraz przyszedł czas by pracować i pokazywać piękno naszego Kraju. Z naszą firmą postawisz i wykończysz dom swoich marzeń.

Więc wracamy do pytania czemu MY? 

Odpowiedz jest prosta:   

Nasze ceny są konkrecyjne, w naszej ekipie są odpowiednie zespoły do każdego etapu budowy, my nie zostawiamy klienta z problemami, zawsze służymy pomocą w trakcje trwania budowy jak i po zakończeniu projektu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniu klienta. Dbamy o najmniejsze szczegóły naszych projektów. Podsuwamy innowacyjne rozwiązania ze świata. Zawsze staramy się odciążyć klienta ze zbędnych spraw które sami możemy za niego rozwiązać lub pomóc tak by miał więcej czasu wolnego. 

Jeśli to co przeczytałeś nie dało Ci pewności że chcesz skorzystać właśnie z naszych usług nic prostszego jak nas sprawdzić. Napisz do nas i sprawdź naszą ofertę. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie

Średni czas na rozpoczęcie realizacji o złożenia zamówienia do rozpoczęcia pracy to 4 tygodnie. W podstawowych wersjach nie zajmujemy się wykonaniem fundamentów w domach powyżej 35m²

EnglishFrenchGermanItalianPolish